ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
74متر برج مجلل نیکا (استاد معین)
74متر برج مجلل نیکا (استاد معین)
2 روز پیش در استاد معین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
74
ساخت
1405
اتاق
1
قیمت کل
10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
140,540,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
بیشتر از 8
تعداد کل طبقات
11
✅️برج مجلل نیکا استاد معین✅️
زندگی در کلاس a در قلب منطقه 9
اولین و آخرین برج فول مشاعات همراه با استخر
شاهکاری از سازنده بنام ایران مهندس قربانی
سند شخصی تک برگ
متراژهای متنوع از 74متر تا 135متر
با حداقل 50٪ پرداختی الباقی اقساط با قیمت قطعی
قیمت پایه 140/000/000م تومان
امکانات پروژه لابی، لابی من، استخر سونا جکوزی، دوربین مدار بسته، سالن اجتماعات، سالن ورزش، کتابخانه، هایپرمارکت، کافی شاپ، ایفون تصویری مجهز به سیستم سانترا، آسانسور باربری و نفر رو پارکینگ میهمان، آب برق اضطراری، آنتن مرکزی، مهد کودک،
قیمت واحد قطعی واحد فول به همراه پارکینگ و انباری و کابینت و سیستم سرمایش گرمایش تحویل خریدار میگردد
آقای مهندس قربانی سازنده مطرح ایران با سازهای متعدد در سطح تهران (رزومه درخشان)
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.