تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر/دوخواب /پرده خور/شهرک هما /3ساله

74متر/دوخواب /پرده خور/شهرک هما /3ساله

1 هفته پیش در شهرک هما

متراژ
74
ساخت
1402
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏245,945,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
*74متر 2خواب
مشاور شما خانم یوسفی