تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر سجاد شمالی

74متر سجاد شمالی

16 ساعت پیش در فلاح

متراژ
74
ساخت
1390
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,140,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
الهی به امید تو
املاک جعفرمرادی
20متری ابوذر چهارراه سجاد پاساژ گلسار املاک جعفرمرادی
74متر با پارکینگ ✔️
....................فول بازسازی شده ......................

2خواب ✔️. تراس✔️
کمددیواری✔️. آسانسور ✔️
کابینت mdf ✔️. هود توکار✔️
گاز رومیزی✔️ پارکینگ ✔️
آسانسور ✔️. نقاشی شده ✔️

..........واحد یکسال 950م دست مستاجر .........
...با بیش از 20سال سابقه درخشان در منطقه.....