ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
74متری عروس پسند،پارکینگ سندی،اندیشه
74متری عروس پسند،پارکینگ سندی،اندیشه
16 ساعت پیش در شهرک مریم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
74
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,027,000 تومان
طبقه
3
به نام خدای آسمان و زمین
⚜️ما در دپارتمان امیر کبیر بهترین ها را به شما پیشنهاد میکنیم⚜️
کد:20
✔️74متر،2خواب،طبقه سوم
✔️ پارکینگ،بالکن،انباری
✔️ پکیج،رادیات،کولر آبی
✔️رو به نما،نما تراورتن
⚜️با قابلیت دریافت وام تا سقف 1/200/000/000
⚜️قابلیت رهن واحد 750میلیون
⚜️ مبلغ نقدینگی شما 5/700/000/000 می باشد
دریافت وام و رهن واحد بر عهده املاک می باشد.
مبلغ نوشته شده در آگهی مبلغ نقدینگی شما می باشد.
فاز1/یاس4
کارشناس فروش شما:مطاعی
برای دریافت فایل های مشابه با ما در تماس باشید ☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت