تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر / 2 خ فول / دیدنی

75 متر / 2 خ فول / دیدنی

6 روز پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
75
ساخت
1393
قیمت کل
‏17,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏234,666,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✴️ تاپ لوگبشن اباذر ✴️

‼️بی رقیب ترین در قیمت و موقعیت‼️

✅️ 75 متر ، 2 خ ، بهترین طبقه

✅️ سالن مربع قابل چیدمان

✅️ اتاق خوابهای کاملا استاندارد

✅️ توضیحات کاملا شنیدنی