ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
75 متر بهترین نقشه / فردوس غرب / سرمایه گذاری
75 متر بهترین نقشه / فردوس غرب / سرمایه گذاری
2 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1399
قیمت کل
18,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
248,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
⚜️ گروه بزرگ املاک کاشانه ⚜️
⭕️ خوش نقشه ترین فایل موجود
✅75 متر سندی
✅ 2 خواب استاندارد و ایده آل
✅ فول امکانات ( پارکینگ انباری آسانسور )
✅ خوش نقشه و خوش چیدمان
✅ روبه آفتاب و غرق نور
✅ بالکن قابل چیدمان
⭕️ نما و مشاعات بسیار تمیز و مرتب
⭕️ دسترسی به مراکز خرید و شریانهای اصلی
⭕️ نگهبان و کادر نظافت 24 ساعته
مشاور و ارادتمند شما علی مقدسی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت