تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر دوخواب سردونبش

75 متر دوخواب سردونبش

2 ساعت پیش در شهید هنرور

متراژ
75
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,570,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,600,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
3
*کارگزاری املاک آفتابی*
انجام تمامی مراحل تا ثبت در سامانه کاتب و قولنامه هولوگرام دار

75 متر
دوخواب
طبقه دوم
سر دونبش و تمام نور گیر
امتیازات کاملا مجزا(آب،برق،گاز)
حاشیه زیاد و فضای کافی برای پارک خودرو
* جهت بازدید تماس بگیرید *