تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متر فول امکانات تک واحدی فلاح شهسوار جنوبی

75 متر فول امکانات تک واحدی فلاح شهسوار جنوبی

2 روز پیش در فلاح

متراژ
75
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,333,000 تومان
طبقه
2
فلاح شهسوار جنوبی
کوچه گذر عالی

75 متر
بالکن
3 سال ساخت
آماده تخلیه

قیمت کل 8350

اسماعیلی