ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
75 متر نوسازِ کلید نخورده، فرصت خاص در مرزداران
75 متر نوسازِ کلید نخورده، فرصت خاص در مرزداران
1 هفته پیش در مرزداران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1404
قیمت کل
25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
333,333,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨فرصت استثنایی خرید آپارتمان در قلب مرزداران✨
اگر به دنبال یک واحد شیک، خوش نقشه و آماده سکونت در یکی از بهترین لوکیشن های مرزداران هستید، این گزینه را از دست ندهید:
75 متر بنای مفید با طراحی مهندسی شده
2 خواب، کلید نخورده، کاملاً نو و بی سابقه
متریال درجه یک و ساخت باکیفیت از سازنده معتبر منطقه
شرایط ویژه:
امکان رهن تا 2.5 میلیارد تومان
قیمت گذاری کاملاً واقعی (فایل شخصی)
بازدید در هر زمان با هماهنگی
(کلید در دسترس)
❗️لطفاً همکاران تماس نگیرند❗️
فایل های مشابه متناسب با بودجه شما نیز موجود است
املاک سپندار
مشاور شما: خانم پگاه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت