تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متری تک خواب طبقه اول با قیمتی ارزان

75 متری تک خواب طبقه اول با قیمتی ارزان

1 هفته پیش در طبرسی شمالی

متراژ
75
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,460,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,466,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
➖➖➖مشاور املاک یاس ➖➖➖

⚜️جهت موارد مشابه فعال و ب قیمت پایین آگهی کیک کنید دوستان ➰

✔️ آپارتمان تک واحدی 75 متری تک خواب تازه ساخت بدون هزاری خرج
مناسب برای زندگی با رفاه کامل

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

⚜️مشاور شما: سید مهدی

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

➖ویژگی های کاربردی ملک :

➖نزدیک ب خدمات رفاهی مترو بی آرتی سوپر مارکت و امکانات رفاهی ((فاصله10دقیقه))

➖مشخصات ملک : 75 متری تک خواب تازه ساخت نزدیک به حاشیه که امتیاز آب دارد اما برق و گاز ندارد البته برگه تاییدیه امتیاز ها رو گرفتند و سیم ارت هم کشیدند اما هزینه ها شو پرداخت نکردند که هزینه امتیازات از مبلغ کل کسر می گردد

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚜️داخل کوچه 10 متری درب از حاشیه
⚜️پذیرایی مناسب هر نوع چیدمانی
⚜️کف سرامیک
⚜️نورگیر فوق العاده
⚜️همسایه های خون گرم و آرام
⚜️کابینت MDF نو و درجه یک
⚜️دارای تراس
⚜️مناسب برای زندگی آسوده
⚜️با خرید مطمئن و ارزان خودت رو از بالا پایین شدن طلا و دلار راحت کن
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جهت فروش مواردتون با شماره های ما تماس بگیرید
در سریع ترین زمان و دلخواه شما براتون ب فروش میگذاریم در پیج اینستاگرامیمون ➖

amlak_yas80