تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متری در چهارباغ بالا

75 متری در چهارباغ بالا

1 روز پیش در سیچان

متراژ
75
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,790,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,533,000 تومان
بنام خالق زیباییها
✅️75 متر بازسازی شده
✅️دارای سند تک برگ
✅️دسترسی نزدیک به چهارباغ بالا، شریعتی شرقی وتوحید
✅️جهت فروش یا معاوضه با واحد بزرگتر
⭕️قیمت در جلسه قابل مذاکره است⭕️
®️دفتر مشاوره املاک آرمانی چهارباغ بالا ®️
مشاور فروش واجاره :محمدی