تائید
فروش مسکونیآپارتمان75 متری / نوساز /کلید اول

75 متری / نوساز /کلید اول

1 روز پیش در ساماندهی

متراژ
75
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,125,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,000,000 تومان
طبقه
2
امیدی هستم مشاور شما

❌❌رضایت شما بزرگترین سرمایه برای  ماست❌❌

◀️ 75متری کلید اول
◀️2خواب

✴✴✴مشاور و همراه شما امـیــدی هستم✴✴✴

لطفا همکاران گرامی جهت کنجکاوی تماس نگیرند