تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه750 متر زمین تجاری بر اصلی خیابان بابل سند تک برگ

750 متر زمین تجاری بر اصلی خیابان بابل سند تک برگ

2 روز پیش در قائم شهر

متراژ
750
ساخت
1405
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏266,666,000 تومان
سند تک برگ - مالکیت رسمی 6 دانگ کامل

750 متر - 20 متر بر اصلی خیابان بابل

پروانه ساخت 9 طبقه دارد / جواز ساخت 4000 متر

امتیازات کامل

طلایی ترین ملک منطقه به جهت سرمایه گذاری و ساخت و ساز انواع پروژه ها

ملک شخصی میباشد و مربوط به هیچ ارگان و یا سازمان دولتی نمیباشد

مشارکت ندارد فقط فروش

فایل های مشابه به جهت سرمایه گذاری سود آور نیز موجود میباشد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید