تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر(85متر رویتی)2خواب/2پارکینگ

75متر(85متر رویتی)2خواب/2پارکینگ

1 روز پیش در پاسداران

متراژ
75
ساخت
1393
قیمت کل
‏24,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏326,666,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️با ما منطقه زیر پای شماست⚜️

⚜️ عرض ادب و احترام

⭐️ شمس آباد ، میدان بهشتی

⭐️ 5 طبقه ، 3 واحدی ، طبقه 4

⭐️ 75 متر ( 85 متر رویتی ) ، 2 خواب

⭐️ دارای 2 پارکینگ ( 1 عدد سندی )

⭐️ پنجره های پرده خور و تالاری از نور

⭐️ غرق در نور مستقیم

⭐️ فرعی دنج و مشجر

⭐️ فروشنده واقعی

⭐️ سندشخصی (بدون ریشه)

‼️ با کمال احترام تک بازدید و همراه با خانواده محترم
‼️ همکار محترم تماس بیهوده ممنوع
‼️ تمامی فایل ها در سیستم موجود میباشند !!!

⚜️ولی زاده هستم کارشناس امور ملکی شما
⚜️تخصص ما فهمیدن نیاز و سلیقه شما است
⚜️تخفیف عالی هنگام عقد قرارداد
⚜️دپارتمان بزرگ املاک شایگان