تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/تک خواب/کلیدنخورده/خاوران خیابان توکل

75متر/تک خواب/کلیدنخورده/خاوران خیابان توکل

6 روز پیش در اتابک

متراژ
75
ساخت
1403
اتاق
1
قیمت کل
‏6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,666,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅مالک محترم یک هفته میفروشیم سه روزه اجاره✅

⭕️گزینه ای مناسب جهت سکونت وسرمایه گزاری⭕️

✔️تک خواب ✔️ساخت1403
✔️طبقه سوم ✔️ دو واحدی
✔️فول امکانات
______________________________

✔️خواب بزرگ تخت خور/پرکمد/نورگیر
✔️پارکینگ سندی غیرمزاحم /انباری سندی بزرگ
✔️ پذیرایی مربع/پرده خور/ قابل چیدمان/پرده خور
✔️آشپزخونه پرکابینت/انباری سندی بزرگ/پمپ ومخزن
✔️همه مالک/خونه فول بازسازی شده /لوکیشن ودسترسی خوب

===========================
✅قابلیت اخذهرنوع وام(زوجین یاانفرادی)ازطرف مسکن
✅قابلیت رهن باتوجه به لوکیشن حداقل 1میلیارد ازطرف مسکن