تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/دوخواب/فول دیزاین شده و لوکس/سند تک برگ

75متر/دوخواب/فول دیزاین شده و لوکس/سند تک برگ

23 ساعت پیش در چیتگر شمالی

متراژ
75
ساخت
1402
قیمت کل
‏6,170,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,266,000 تومان
طبقه
3
❗مشاور امور ملکی شما: خانم فیاض❗

⭕دپارتمان بزرگ شهر با قوی ترین فایلینگ و مجرب ترین کادر مشاوران در منطقه⭕

مشخصات واحد:
☑️75متر
☑️دوخواب
☑️طبقه دوم
☑️پارکینگ سندی
☑️آسانسور
☑️دیزاین شده

✅برای هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.✅