تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر طلا ،مشاعات تمیز و لوکس اندیشه فاز یک

75متر طلا ،مشاعات تمیز و لوکس اندیشه فاز یک

1 هفته پیش در شهرک مریم

متراژ
75
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,333,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام خانم آریا هستم ،از دپارتمان املاک اشکان

----------------------------------------
«با 40٪ نقدینگی صاحب خانه شوید | سند تک برگ + وام + رهن»
-------------------------
75 متر
روبه نما
طبقه اول
پارکینگ اختصاصی
ویو ابدی پارک
دیزاین حرفه ای
6 واحد
بالکن
پکیج و رادیاتور
نما اجر تمیز

تخلیه

آدرس: رفاه

قیمت 7600

✅ سند تک برگ آماده انتقال
✅ شرایط پرداخت منعطف: نقدینگیِ شما + وام (با مبلغ دلخواه ) + رهن کامل واحد توسط تیم ما
✅ مشاوره حقوقی رایگان: تمامی قراردادها زیر نظر کارشناس حقوقی تنظیم می شود.

⚠️ فرصت محدود: به دلیل قیمت مناسب و شرایط پرداخت، این فایل ها معمولاً در کمتر از یک هفته به فروش می رسند.

همین حالا تماس بگیرید تا قبل از فروشِ بهترین گزینه های امروز،را برایتان ارسال کنم.

مشاور شما: **خانم آریا*