تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر،غرق نور،خوش چیدمان، اسانسور،پارکینگ

75متر،غرق نور،خوش چیدمان، اسانسور،پارکینگ

1 هفته پیش در شهرک پاسداران

متراژ
75
ساخت
1396
قیمت کل
‏4,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,600,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان بزرگ نگین غرب اندیشه
فرصت عالی سرمایه گذاری
مشخصات ملک:
✅75متر
✅2خواب

 ❌️ قیمت کل=وام+رهن +نقدینگی شما

❌️تمامی مراحل اخذ وام و رهن برعهده دپارتمان میباشد