تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/فروشنده صد/فول/شهرک

75متر/فروشنده صد/فول/شهرک

19 ساعت پیش در خلیج فارس

متراژ
75
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,666,000 تومان
طبقه
2
به نام خدای مهربان
باسلام خدمت متقاضیان محترم
آماده دریافت فایلهای شما عزیزان بصورت تلفنی هستیم
فایلهای مشابه زیادی با بودجه شما عزیزان موجود می باشد
واحد در متراژ های زیر نیز موجود می باشد

✔️50 ✔️60 ✔️70
✔️80 ✔️90 ✔️100
✔️115 ✔️130 ✔️150
✔️مشخصات واحد
✔️75متر
✔️2خواب
✔️پارکینگ
✔️انباری
✔️تراس بزرگ بالکن
✔️خوش نقشه
✔️بدون دیوار مشترک
✔️بدون پرتی
⬅️قابلیت دریافت وام بانک مسکن
⬅️دسترسی عالی به مراکز خرید رفاهی فروشگاهی درمانی و...
⭕ثبت معاملات ملکی در سامانه رسمی و معتبر کاتب
⬅️لوکیشن درج شده در آگهی مربوط به دفتر می باشد
⬅️بزرگ راه فتح بلوار خلیج فارس شهرک سینا بیست متری سینا نبش کوچه گنجه ای (جیم) پلاک 145
املاک وی آی پی (Vip) ارادتمند شما زارعی