تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متر/فول بازسازی/تکواحدی/غرق نور/ط1

75متر/فول بازسازی/تکواحدی/غرق نور/ط1

1 روز پیش در جیحون

متراژ
75
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏10,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,333,000 تومان
طبقه
1
فوری!!! فوری!!! فوری!!!

ملکی ارزنده در بهترین لوکیشن!!!!

مالک پول لازم!!!!!

75متر
دو خوابه
انباری
بالکن

خوش نقشه بدون پرتی
نورو نقشه بی نظیر سالن پرده خور

همسایگان عالی

قابلیت دریافت هرگونه وام
قابلیت 900م رهن

دسترسی عالی به تمامی امکانات!!

شما نه تنها ملک میخرید بلکه آینده میخرید

با این متراژ به این قیمت درمنطقه وجود ندارد

مشاور حرفه ای منطقه:
خانم دارا