تائید
فروش مسکونیآپارتمان75مترسندی/درآستانه حرم/خوش نقشه/دوخواب نورگیر

75مترسندی/درآستانه حرم/خوش نقشه/دوخواب نورگیر

3 روز پیش در میدان عدل خمینی

متراژ
75
ساخت
1393
قیمت کل
‏8,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,666,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کد فایل: 14186

موقعیت استثنایی: امام رضا، آستانه حرم مطهر (طرف فرد)

مشخصات ملک:
• متراژ 75 متر، 2 خوابه
• طبقه اول از 4 طبقه، دارای آسانسور
• سند تک برگ، 6 دانگ شخصی
• وضعیت تخلیه (تحویل فوری)

✨ امکانات ویژه:
• پارکینگ اختصاصی (هر واحد یک جای ثابت)
• نمای سنگ کامل ساختمان
• سیستم سرمایش: اسپلیت / گرمایش: پکیج + رادیاتور
• کفپوش سرامیک، دیوارها کاغذ دیواری و نقاشی
• آشپزخانه اپن با کابینت چوب و فلزی
• دو سرویس بهداشتی (ایرانی و فرنگی مجزا)
• پنجره های دوجداره، درب ریموت دار، آیفون تصویری
• کمد دیواری، انباری، تراس

چرا این ملک برای شما مناسب است؟
✅ گزینه عالی برای سرمایه گذاری اجاره به زائران (درآمدزایی در ایام خاص)
✅ نزدیکی به حرم، دسترسی به مترو، بازار رضا و امکانات شهری
✅ دارای پارکینگ — در این منطقه یک مزیت کمیاب

برای دریافت بهترین فایل های منطقه متناسب با بودجه و سلیقه دلخواهتان با بنده تماس بگیرید.

کارشناس فروش: سرکار خانم حسینی
بازدید به هماهنگی: جناب آقای دارالحسینی

هلدینگ سراسری عمارت | ارائه بهترین فایل های منطقه امام رضا و اطراف حرم