تائید
فروش مسکونیآپارتمان75مترغرق نور اعیانی نشین پارکینگ سندی فول امکانات

75مترغرق نور اعیانی نشین پارکینگ سندی فول امکانات

2 روز پیش در سازمان آب

متراژ
75
ساخت
1399
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,666,000 تومان
طبقه
2
به نام خالق هستی
سرمایه گذاری هوشمندانه آینده روشن شماست همین امروز اقدام کنید

دپارتمان بزرگ بالون
▪︎ مشاور و کارشناس امور ملکی : پوریا پویان

☆ مشخصات ملک
مساحت = 75متر
تعداد خواب = 2
پارکینگ = اختصاصی و سندی
سند تکبرگ آماده انتقال
وضعیت ملک = تخلیه و آماده بازدید

■ عکس ها 100٪ واقعی و متعلق به خود ملک می باشد
✨️شرایط ویژه :
▪︎ وام و رهن = نقدینگی فوری برای شما
▪︎ ( اخذ وام از 580 میلیون تومان تا 880 میلیون تومان )
▪︎ تموم امورات مربوط به وام و رهن به عهده دپارتمان بالون می باشد

■ فرصت محدود می باشد همین امروز برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️

° پاسخگویی : ( از ساعت 8 صبح تا 12 شب )
° همه روزه در خدمت شما عزیزان هستیم حتی ایام تعطیل

ارادتمند " پوریا پویان