تائید
فروش مسکونیآپارتمان75مترمفید،2خواب،طبقه چهارم،بدون آسانسور و پارکینگ

75مترمفید،2خواب،طبقه چهارم،بدون آسانسور و پارکینگ

5 روز پیش در شهید مطهری شمالی

متراژ
75
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏39,866,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود
(((تردیدهای تو بزرگترین دشمن توست)))
(((از اولین تماس تا آخرین امضاء کنارتان هستیم )))
75 متر مفید
بازسازی
انتهای مطهری شمالی 20
تک واحدی
قیمت مقطوع
بازدید با هماهنگی
مشاور املاک فرخنده
آدرس دفتر نبش مطهری شمالی 26
مشاور شما مهندس حاجی آقاجانی