تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متری/جنوبی/فول بازسازی/حیاط اختصاصی

75متری/جنوبی/فول بازسازی/حیاط اختصاصی

2 روز پیش در رزمندگان

متراژ
75
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,666,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
««««کارشناس منطقه:محمدطاهر»»»»

درود

⭕️فروش یک واحد آپارتمان تک خواب نقلی بازسازی شده واقع در خیابان رزمندگان٫منطقه8 ٫شمال شهر

✅75متر ساخت مفید
✅تک خواب استاندارد
✅سالن و خواب غرق در نور (جنوبی)
✅بازسازی شده و قابل سکونت

✅35متر حیاط کاملا اختصاصی

☑️قیمت کارشناسی
☑️مالک فروشنده صددرصد
☑️سند قولنامه ای معتبر (مادر سند موجود)

لازم به ذکر است تمامی قراردادها زیر نظر مشاور حقوقی ثبت و تنظیم می شود و تمامی استعلام ها گرفته شده

برای بازدید٫فایل های مشابه٫خرید٫فروش٫معاوضه٫مشارکت فقط و فقط تماس بگیرید.

⚜️هلدینگ املاک پلاس|بزرگترین بانک فایل شمال شهر