ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
75متری*سالن پرده خور* غرق نور* وام دار
75متری*سالن پرده خور* غرق نور* وام دار
16 ساعت پیش در شهریار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1393
قیمت کل
5,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
74,666,000 تومان
طبقه
1
------ کد 38 ------
⚜️محمودی هستم کارشناس امور ملکی⚜️
⚜️انتخاب هوشمندانه با "ویرا هوم "⚜️
⭕فروش آپارتمان 75 متری | لوکس و شیک
‼️برای آن ها که انتخابشان هوشمندانه و متفاوت است...
♦️ خوش نقشه و شیک
♦️نور گیر دلنشین
♦️سالن خوش چیدمان
♦️سند تک برگ / وام دار
♦️سالن پنجره خور
⚜️گزینه ای ایده آل برای سکونت مدرن یا
سرمایه گذاری مطمئن با ارزش افزوده بالا⚜️
⚜️وام : یک میلیارد و دویست / رهن : نسبت به متراژ ⚜️
⚜️ اعتماد حرف اول ماست.
⚜️ برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با من تماس بگیر.
❌ تایم پاسخ گویی 8 تا 24 ❌
موقعیت ملک اندیشه
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت