تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متری/کلید نخورده/بی نظیر

75متری/کلید نخورده/بی نظیر

4 ساعت پیش در شارق شرقی

متراژ
75
ساخت
1405
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏10,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️گروه مشاورین املاک ممتاز شعبه 2⚜️
✳️6طبقه 2واحدی
❇️طبقه اول و سوم موجود
❇️75متر دوخواب بزرگ و تخت خور
❇️یک خواب مستر
❇️تراس بزرگ و کاربردی
❇️سالن مربع و قابل چیدمان
❇️10٪روی سند برای 9ماه دیگه
❇️دسترسی عالی به مترو و بی آرتی، مرکز خرید و درمانی
❇️خارج از محدوده طرح ترافیک
⚜️⚜️جهت اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه متناسب با بودجه شما تماس بگیرید⚜️⚜️
♻️بازدید =خرید
⚜️مشاور شما : خانم حیدرزاده⚜️