تائید
فروش مسکونیآپارتمان75متری85متری105متری2خواب قبل4راه اول بین برق وضد

75متری85متری105متری2خواب قبل4راه اول بین برق وضد

1 هفته پیش در فلکه برق (میدان بسیج)

متراژ
75
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏10,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏144,666,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام

مواردمشابه خوش قیمت موجود است تماس بگیرید
صفرپور دهکردی
_________________________________
سند شش دانگ تک برگ آماده انتقال
تمام قرار دادها درثامانه کاتب و محضر ثبت میشود
خوش نقشه
آدرس دفتر نبش بهار6 املاک کمالی

درپناه حق