تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر // 2 خواب // فردوس غرب

76 متر // 2 خواب // فردوس غرب

8 ساعت پیش در ارم

متراژ
76
ساخت
1388
قیمت کل
‏16,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏222,368,000 تومان
طبقه
2
درود برشما

محله ای قدیمی و با اصالت منطقه
دسترسی راحت برای وسایل عمومی و شخصی

✅️مشخصات✅️
76 متر // 2 خواب

معین شفائی