تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر / 2 خواب / پارکینگ سندی

76 متر / 2 خواب / پارکینگ سندی

2 روز پیش در حلال احمر

متراژ
76
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,473,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ب نام خالق زیبایی

❌️پرداختی نقد شما 5800❌️
_________________________________________
مشخصات؛
76 متر /2 خواب
طبقه دوم سندی
4طبقه /تک واحدی
انباری سندی
پارکینگ سندی
سال ساخت 1392
_________________________________________
سالن مربع بسیار خوش نقشه و قابل چیدمان
اتاق خواب های تخت خور و مستر
کمد دیواری جا دار و بزرگ
__________________________________________
دسترسی آسان و راحت ب مترو ، بی آر تی ، درمانگاه ، بیمارستان ، بازار و .....
محیطی دنج و آرام
مالک 100 درصد فروشنده و سند آماده انتقال
بازدید=خرید

کارشناس منطقه ؛پوریا