76 متر ( جنت جنوبی/ فول امکانات/ویو پارک 10 واحدی)
1 هفته پیش در جنتآباد جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
76
ساخت
1390
قیمت کل
17,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
230,263,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
76 متر دو خواب
دسترسی عالی به خیابان اصلی
قابلیت رهن 2 میلیاردی
✅ فایل به قیمت و کارشناسی شده ✅
ارادتمند شما ایمان شاد هستم
املاک بزرگ الماس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.