تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متر *دو خواب*تراورتن*فردوس

76 متر *دو خواب*تراورتن*فردوس

16 ساعت پیش در ارم

متراژ
76
ساخت
1398
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏236,842,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
املاک بزرگ کلاسیک

متفاوت با آنچه تاکنون دیده اید

✅76 متر
✅دو خواب
✅فول امکانات
✅نما و مشاعات تراورتن
✅طبقه 5
✅رو به آفتاب

⭕سند تک برگ و آماده انتقال
⭕گذر پهن و مشاجر
⭕دسترسی عالی به تمام مراکز خرید
⭕برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور شما
سهیل