تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متری فول امکانات

76 متری فول امکانات

2 هفته پیش در فاز 5

متراژ
76
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏1,940,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏25,526,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨بسم تعالی✨
.
زیرساخت آرین
فول امکانات
76 متری خوش نقشه
دارای کابینت و اشپزخانه بزرگ
سیستم گرمایشی+سرمایشی
دیوار رنگ شده
❌160 میلیون رهن مستجر❌
پرداختی شما=1940

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خانم آهن جان