تائید
فروش مسکونیآپارتمان76 متری / پیشرفت فیزیکی 70 درصدی

76 متری / پیشرفت فیزیکی 70 درصدی

1 روز پیش در شهرک نفت (منطقه ۵)

متراژ
76
ساخت
1404
قیمت کل
‏17,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏230,000,000 تومان
طبقه
7
❗️خاک ارزشمندتر از طلاست❗️
✅️یک فرصت استثنایی برای خانه دار شدن در بهترین لوکیشن شهرک نفت✅️
✳️فول امکانات( پارکینگ انباری آسانسور)✳️
✳️مشاعات آبی( استخر سونا جکوزی)✳️
✳️سالن اجتماعات/ روف گاردن✳️
✳️خوش نقشه
✳️متریال عالی

✳️تاپ لوکیشن نفت
✳️زیر قیمت منطقه
✳️تحویل 15 ماهه
✳️مرحله نازک کاری
✳️سازنده برند منطقه