تائید
فروش مسکونیآپارتمان76متر رو به آفتاب آسانسور دار خوش نقشه فروشنده

76متر رو به آفتاب آسانسور دار خوش نقشه فروشنده

1 روز پیش در باشگاه نفت

متراژ
76
ساخت
1380
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,500,000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
♦️سند تک برگ،آماده انتقال

♦️قابلیت رهن تا 850میلیون

♦️در بهترین موقیعت خیابان خسرو پرویز (باشگاه)

_______________________________________________
♦️خوش نقشه