تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه77 متر تجاری / الهیه / سند آماده

77 متر تجاری / الهیه / سند آماده

2 روز پیش در محله جاهدشهر

متراژ
77
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏19,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
به نام خالق هستی
ـ
واحد تجاری 77 متر در بهترین موقعیت منطقه
مناسبت هاپپر مارکت و ......
✅️دارای پارکینگ اختصاصی
✅️گرمایش پکیج
✅️سرمایش کولر گازی

✅️ قابل معاوضه با آپارتمان و مابقی نقد ✅️

⚠️ قیمت: 19250000000 تومان ⚠️
موارد مشابه موجود است
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
جهت کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات ملک تماس بگیرید
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
⚜️مشاور شما جعفریان کارگزاری املاک یکتا سازه ⚜️