تائید
فروش مسکونیآپارتمان77 متر / فول امکانات / غرق نور / خوش نقشه

77 متر / فول امکانات / غرق نور / خوش نقشه

1 هفته پیش در شریف

متراژ
77
ساخت
1401
قیمت کل
‏6,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏90,779,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
77 متر | فول دیزاین خاص و با کیفیت
ساختمان مدرن | خلوت و خوش ساخت | در یکی از بهترین لوکیش های منطقه

کارشناش فروش | یاسمن زمانی

✨ویژگی های شاخص :
⭕ 77 متری
⭕ 2 خواب استاندارد
⭕ نما تراورتن
⭕ سالن پرده خور با نور مستقیم
⭕ آشپزخانه مدرن با کابینت هایگلاس درجه یک
⭕ پارکینگ سندی
⭕ پکیج رادیات
⭕ دسترسی عالی به مراکز خرید
⭕ نقشه مهندسی بدون ذره ای پرتی
⭕ دیزاین مدرن
............
☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید همین حالا تماس بگیرید.
دپارتمان املاک 4دیواری | شعبه مرکزی
با مدیریت : آقای سلگی