تائید
فروش مسکونیآپارتمان77 متری خوش نقشه واقع در بهترین لوکیشن کوروش

77 متری خوش نقشه واقع در بهترین لوکیشن کوروش

2 ماه پیش در کوروش (کوی ملت)

متراژ
77
ساخت
1385
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3،950،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏51،298،000 تومان
طبقه
1
آسانسور
قیمت 3950 تومان (قابل مذاکره )
جهت بازدید حضوری و اطلاعات بیشتر به املاک سعادت مراجعه فرمایید.
مشاور تخصصی خانم موزرم