ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
77 متری/ دو خواب/ شاخه اصلی/ مسکن میرزاده
77 متری/ دو خواب/ شاخه اصلی/ مسکن میرزاده
3 هفته پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
77
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
56,493,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
با درود بیکران
✅ فروش آپارتمان 77 متری
واقع در تاپ لوکیشن شاخه اصلی
واحد شمالی و نور گیر
دارای دو خواب بزرگ
پرده خور عالی
دارای بالکن مجزا
سند تک برگ
مبلغ 350 رهن مستاجر و زمان تخلیه آبان ماه می باشد.
با دسترسی آسان به تمامی امکانات رفاهی و خدماتی شاخه اصلی.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره درج شده در ذیل آگهی تماس بگیرید و یا حضورا به دفتر مراجعه فرمایید.
️ ️✅گروه مهندسین و مشاورین مسکن میرزاده با نیم قرن تجربه در زمینه تخصصی معاملات ملکی، در خدمت شما هستند.
کد فایل: S/2965
مشاور شما: خانم مهندس کولیوند
ساعت تماس: 8 صبح الی 8 شب.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت