ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
77 متری/سند تک برگ/نزدیک توشیبا
77 متری/سند تک برگ/نزدیک توشیبا
2 روز پیش در توشیبا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
77
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4,280,000,000 تومان
قیمت هر متر
55,584,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سلام واحترام
❇️⚜️املاک چهار فصل⚜️❇️
⭕️فروش یک واحد آپارتمان سنددار با مشخصات:
❇️متراژ کل 77 متر
❇️سند تک برگ آماده انتقال
❇3 طبقه 6 واحد
❇️سرویس و حمام جدا
☑️قابلیت دریافت وام تا 1/300/000/000
☑️قابلیت رهن 700 میلیون تومن
⭕️فاصله چند دقیقه ای تا میدان توشیبا
⭕️لوکیشن دقیق حضوری
برای هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ملائی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت