ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
77متر اپارتمان نوساز(خ امام حسن مجتبی)
77متر اپارتمان نوساز(خ امام حسن مجتبی)
2 هفته پیش در شهرک مفیدی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
77
ساخت
1404
قیمت کل
6,930,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
داکت اسپلیت
تعداد کل طبقات
6
⭕️⭕️⭕️دفترکارگزاری املاک کاخ⭕️⭕️⭕️
✴️بازدیدملک مسکونی باخانواده امکان پذیراست✴️
✴️به هنگام تماس کدفایل رو بخاطربسپارید✴️
✔️✔️اپارتمان نوساز(فروشی)✔️✔️
✳️✳️کدفایل(132)
✳️✳️اپارتمان مسکونی
✳️✳️نوسازکلیدنخورده
✳️✳️مساحت(77مترشمالی)
✳️✳️دوخوابه نورگیروخوش نقشه
✳️✳️طبقه(1و2و4و5)موجودمیباشد
✳️✳️گرمایشی(پکیج)سرمایشی(داکت)
✳️✳️پارکینگ وانباری واسانسور
✳️✳️6طبقه هرطبقه 2واحد
✳️✳️بحرساختمان(12متر)
✳️✳️سازه ب روز وشیک
✳️✳️تحویل20م تیرماه
✳️✳️قیمت کل(6/930)
✳️✳️برای سند(200م کسرمیگردد)
✳️✳️برای تحویل(700مکسرمیگردد)
✳️✳️قابلیت رهن مستاجر(یک میلیارد)
✳️✳️پرداختی خریدار(5میلیارد)
ادرس دفترکارگزاری املاک اسلامشهرخ 20متری امام خمینی ک 8مدرسه(اسدی پیله ورق)پلاک 61گروه مشاورین املاک کاخ
⚜️⚜️⚜️مشاور وکارگزار املاک(فلاح)⚜️⚜️⚜️
⭕️برای اطلاع ازفایلهای دیگرتماس بگیرید⭕️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت