تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر/دوبرنور/خو ش نقشه و مرتب/بلوار مدنی

77متر/دوبرنور/خو ش نقشه و مرتب/بلوار مدنی

7 ساعت پیش در همدان

متراژ
77
ساخت
1383
قیمت کل
‏7,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,207,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭕️اطلاعات کلی آپارتمان

✅ نوع ملک: جنوبی / شرقی
✅ محله: بلوار مدنی
✅ متراژ: 77
✅ تعداد خواب: 2
✅ آسانسور: دارد
✅ پارکینگ: دارد
✅ انباری: دارد
✅️سال ساخت: 83

⭕️قیمت و شرایط خرید:

✅ ️مبلغ اعلامی: 7/100 میلیارد تومان
✅ ️قابلیت رهن تا: 700 میلیون تومان
✅ ️قابلیت دریافت وام مسکن تا: یک میلیارد تومان
_____
مشاور املاک افشار با دوشعبه فعال در همدان با      افتخار تا تحویل کلید ملک همراه شما عزیزان میباشد