تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر/دوخواب/فول امکانات/کلیدنخورده/بوستان سعدی

77متر/دوخواب/فول امکانات/کلیدنخورده/بوستان سعدی

2 روز پیش در اسکندری

متراژ
76
ساخت
1405
قیمت کل
‏14,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏196,052,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
فروش واحد 76 متری دوخواب بزرگ | فول امکانات | لوکیشن عالی
کد(meh)
✨ 76 متر مفید با طراحی عالی

دو خواب بزرگ و نورگیر

پارکینگ غیرمزاحم

انباری جادار

تک واحدی (آرامش و خلوتی کامل)

گذر کوچه دریا – موقعیت مکانی عالی

‍♂️ دسترسی فوق العاده به امکانات شهری

✅ طبقات 1 و 3 موجود

✅ سند آماده انتقال (5٪ سند باقی می ماند)

واحدی شیک، خوش نقشه و مناسب سکونت یا سرمایه گذاری

برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

کوروش