تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر طبقه 2/تاپ لوکیشن خوش نقشه/ تا اخر ماه

77متر طبقه 2/تاپ لوکیشن خوش نقشه/ تا اخر ماه

2 روز پیش در جمهوری

متراژ
77
ساخت
1386
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,441,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
یا رزاق

جای پارک فرااون با دربین

فرصت عالی برای خونه دار شدن
واحد 77 متری خوش نقشه
خیابون طاهر بهزاد

قابلیت 2 خواب شدن

طبقه 2 از 4 طبقه (2 واحدی، کم واحد و دنج)
✨ امکانات: بالکن دلباز
انباری سندی
دسترسی عالی به همه جا
☀️ نورگیری خوب و فضای آرام

کف پارکت

نورگیر 3 جهت

طبقه 2 سند
2و نیم پله خور

مناسب خانواده های خوش سلیقه
منطقه رو به رشد و عالی برای سرمایه گذاری
واحدی تمیز، خوش لوکیشن و با قیمت مناسب
⏳ این مدل فایل ها خیلی زود فروش میرن، از دستش نده!
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️