تائید
فروش مسکونیآپارتمان77متر/ لادن25/طبقه3پله نرم/ تمیز غرق افتاب/ زیرفی

77متر/ لادن25/طبقه3پله نرم/ تمیز غرق افتاب/ زیرفی

2 هفته پیش در صیاد شیرازی

متراژ
77
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,987,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
تـنها نـماینده واحـد در مـنطقه

آپـارتمان 77 مـتری
طـبقه 3
2خـواب
پـارکینگ مـهمان

قـابلیت دریـافت رهـن تـا 500مـیلیون تومان

مـشاور شـما شـایگـان