تائید
فروش مسکونیآپارتمان77مترخریدهوشمندانه قیمت اقتصادی زیباباوام ضرغامی

77مترخریدهوشمندانه قیمت اقتصادی زیباباوام ضرغامی

5 ساعت پیش در شهرک وحدت

متراژ
77
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,999,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,909,000 تومان
طبقه
2
بسم الله الرحمن الرحیم

⚜️دپارتمان ضرغامی ⚜️

◀️پارسا

◀️مشاور خرید پرسود و مطمئن شما در دپارتمان ضرغامی

◀️پارسا

️ آپارتمان2 خواب استاندارد 77متر
✨ طراحی شیک • نورگیر عالی • نقشه کاملاً مفید
✅ سند: تک برگ
✅ طبقه: 2
✅ امکانات پکیج رادیاتور اسانسور پارکینگ و انباری اختصاصی
✅ آشپزخانه بانوپسند کمد دیواری
✅ دسترسی عالی به مراکز رفاهی و خدمات شهری

◀️پارسا

شرایط پرداخت: وام + رهن + نقدینگی
‼️ قیمت گذاری کارشناسی شده و واقعی — بدون هیجان بازار
صفر تا صد کارهای وام و رهن توسط دپارتمان انجام می شود
مناسب برای سکونت لوکس یا سرمایه گذاری مطمئن
✔️ معامله ای مطمئن با فروشنده واقعی

با هر بودجه و هر سلیقه ای تماس بگیر؛
چون 900 فایل فعال و مشابه دارم و یک مشاوره کامل و رایگان در اختیارت می ذارم تا بهترین انتخاب عمرت رو انجام بدید