تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر/2خواب/فول امکانات/تک واحدی/زیر قیمت

78 متر/2خواب/فول امکانات/تک واحدی/زیر قیمت

1 هفته پیش در بلورسازی

متراژ
78
ساخت
1394
قیمت کل
‏7,560,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏96,923,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
❕️ آپارتمانِ خوب نیازی به توضیح ندارد ❕️
❕️خریداران محترم،آگهی کاملا واقعی است❕

✅️78متر سندی ◀️اتاق خواب بزرگ
✅️لوکیشن تاپ ◀️ پارکینگ سندی
✅️دسترسی عالی◀️ دارای قدرالسهم

پارکینگ سندی غیر مزاحم « طبق عرف جدا »

تماس از «08:00» صبح الی «01:00» بامداد

مشاور تخصصی منطقه : [ مهندس عزیزی ]