تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر /سه نبش /چهاراه ورزش /بدون مشابه

78 متر /سه نبش /چهاراه ورزش /بدون مشابه

1 روز پیش در شاهد (مشهد)

متراژ
78
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,871,000 تومان
طبقه
1
باسلام و احترام

78 متر سه نبش
لوکیشن چهاراه ورزش
طبقه اول مجموعه 7 واحد
واحد غرق نور و افتاب
دوخواب کمددیواری بزرگ
کابینت تاسقف اجرا شده
واحد یک سال ساخت میباشد
سازنده برند منطقه 10
برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر
تماس حاصل فرمایید

مبلغ کارشناسی میباشد و فروش فقط نقدی میباشد

سلطانی _املاک صادق