تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متر شمیران نو (ملکیت در 4 طبقه)

78 متر شمیران نو (ملکیت در 4 طبقه)

1 هفته پیش در شمیران‌نو

متراژ
78
ساخت
قبل از 1370
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏256,410,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
3
ملکیت در 4 طبقه
زیرزمین 40 متربا سرویس مستقل
همکف 65 متر یک خواب

طبقه اول 65 متر یک خواب
طبقه دوم 50 متر با 15 متر تراس

کف سالن و اتاق و سرویس ها سنگ می باشد

لطفاً جهت مشاوره و بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
معرفی موارد دیگر مناسب بودجه و سلیقه شما موجود است

مشاور همراه شما تا پایان قرارداد.... ........کمالی