تائید
فروش مسکونیآپارتمان78 متری نوساز صددستگاه بَر فرزانه غربی

78 متری نوساز صددستگاه بَر فرزانه غربی

1 هفته پیش در فرزانه

متراژ
78
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
‏14,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,384,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک کوثر
فروش فقط بصورت نقد
پایان کار و سند تک برگ آماده انتقال
ساختمان 5 طبقه دو واحدی
طبقه 5 غرق در نور
پارکینگ اصلی و بدون مزاحم قیمت جداگانه700
آسانسور تمام اتوماتیک
دو خواب با کمد دیواری های بزرگ
خواب مستر
کاینت نئوکلاسیک
دید شمال و جنوب
بالکن بزرگ و کاربردی