تائید
فروش مسکونیآپارتمان78متر/2خواب الزهرا (املاک سفیر)

78متر/2خواب الزهرا (املاک سفیر)

1 هفته پیش در شادآباد

متراژ
78
ساخت
1396
قیمت کل
‏6,864,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,000,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
78متر /2خواب /8سال ساخت / طبقه اول
واحد فول تجهیز آماده سکونت
✅آسانسور✅پارکینگ✅انباری✅بالکن
(ملک فوق قولنامه ای به همراه مبایعه نامه و در سامانه خود نویس ثبت میگردد و قابل استعلام می باشد)
تا سقف800 رهن کامل
لوکیشن ملک شاداباد خیابان الزهرا
مشاور شما خاندان
برای دریافت اطلاعات و فایل های مشابه تماس حاصل فرمایید
املاک سفیر با مجوز رسمی عضو اتحادیه مشاوران املاک تهران